دونا
منو

کترینگ دونا

کلمه کیترینگ در زبان انگلیسی (Catering) به طور کلی معرف صنعت آماده‌سازی و تهیه و طبخ  غذا و نوشیدنی در محلی مشخص و سرو غذا در محلی دیگر جهت پذیرایی می‌باشد، به عنوان مثال می‌توان از کیترینگ هواپیمایی، کیترینگ قطار، کیترینگ بیمارستانی، کترینگ هتل‌ها و کترینگ کشتیرانی نام برد. به زبان ساده‌ می‌توان گفت امروزه از صنعت کیترینگ برای ارائه خدمات بهتر غذایی و پذیرایی به مهمانان و مشتریان و ایجاد رقابت سالم در مسیر ارائه خدمات باکیفیت و متنوع استفاده می‌شود.

8
9

تاریخچه

 1. افتتاح آزمایشی شرکت

   افتتاح آزمایشی شرکت

 2. افتتاح رسمی شرکت

  افتتاح رسمی شرکت توسط وزیر راه و شهرسازی

 3. برگزیده شده به عنوان خلاق ترین کترینگ در جهان توسط گروه بین المللی IRCG

  برگزیده شده به عنوان خلاق ترین کترینگ در جهان توسط گروه بین المللی IRCG 

  (International Rail Catering Group)

 4. ورود دونا به فرابورس

تاریخچه دونا و دونهاوزر

 همه چیز کارخانه DON  در یک شهر کوچک در جنوب اتریش شکل گرفت، جایی که ژوزف دونهاورز قنادی خانوادگی خود را در  KIRCHBERG AM WECHSEL به عهده گرفت و  بعد از شرکت در اولین دوره gastronomy salettl در سال 1992 با سفر به وین حرفه جدیدی را آغاز کرد. شرکت DON طی 15 سال در منطقه، پذیرای مسافران ریلی بوده که همین امر باعث ایجاد سرمایه‌گذاری مشترک هلدینگ‌های اقتصادی فدک از ایران و دونهازر از اتریش در سال 2015 شده است.

1

14

تاریخچه دونا و بیان مزیت رقابتی

کیترینگ دونا در سال 1394 با سرمایه‌گذاری مشترک هلدینگ‌های اقتصادی فدک از ایران و دونهـازر از اتریـش تاسیس شد. اکنون، هلدینگ اتریشی دونهازر یکی از برجسته‌ترین کترینگ‌های قاره سبز می‌باشد. اولین کارخانه کترینگ دونا، در محوطه راه‌آهن تهـران، در فضایی به مساحت 5000 مترمربـع با امکان تولید روزانه 40.000 وعده غذایی شروع به کار کرد. زیرساخت‌های این کارخانه براساس استانداردهای بین‌المللی طراحی و ایجاد شده و در حال حاضر، بزرگترین و مجهزترین کترینگ ایرانی است. هدف اصلی از تأسیس کترینگ دونا، طبـخ غذاهای ملل (بویژه غذاهای اروپایی) منطبق بر ذائقه و سلیقه ایرانی است.

تشریح خدمات سرو در محل و ارسال غذا بصورت بسته‌بندی

کترینگ دونا با امکانات حرفه‌ای، آشپزخانه‌های صنعتی و سرآشپزان و کارکنان آموزش دیده‌ای که در اختیار دارد، امکان تهیه تعداد 48.000 وعده غذایی در روز را جهت سرو در خطوط ریلی، سازمان‌ها و همایش‌ها را فراهم آورده است. شایان ذکر است طبخ در دونا، توسط سرآشپزان اتریشی و ایرانی با نظارت و کنترل مدیران اتریشی انجام می‌شود، بگونه‌ایی که وعده‌های غذایی تهیه شده در کترینگ دونا، با استاندارد کیفیتی بالا براساس نوع سفارش می‌تواند به همراه پیش‌غذاها، سالادها، دسرها و نوشیدنی‌های گوناگون، درون ظروف مخصوص و در بسته‌بندی مناسب برای مشتری ارسال شود.

 

 

10
11